Найсильніші українці «захопили» Хрещатик

На головній вулиці країни  суботу тривав фестиваль «Сильні України».

У його рамках влаштували  турнір «Найсильніша родина України», «Козацькі розваги», шоу «Богатирі проти вантажівок», показові виступи стронгменів, а також встановили стенди, присвячені легендарним «Сильним України».

– Цей захід проходить за підтримки мера Києва Віталія Кличка. Участь беруть 9 команд-пар в турнірі «Козацькі розваги»,  6 команд у турнірі «Найсильніша родина України» та 19 атлетів у тракс чемпіонаті. Мета заходу – популяризація духовної сили, здорового способу життя та нагадування, що ми є нащадками славетних предків, – розповів президент Федерації стронгмену України, Сергій Конюшок.

Всі охочі після завершення змагань мали можливість сфотографуватись з Богатирями та спеціально запрошеними гостями фестивалю, на спеціально обладнаному бренд-волі.

Джерело

1 thought on “Найсильніші українці «захопили» Хрещатик

Comments are closed.

Next Post

На столичних пляжах заборонили купатися через кишкову паличку

Нд Сер 11 , 2019
Фахівці Держпродпотребслужби виявили кишкову паличку в водах 11 столичних акваторій. Перевірка була плановою.  Перевіривши водойми, фахівці прийшли до висновку, що багато з громадських пляжів Києва не відповідають санітарним нормам. Зокрема, киянам та гостям столиці не рекомендується купатися на наступних пляжах: «Венеція»; «Веселка»; «Дитячий»; «Золотий»; «Молодіжний»; «Предмістна Слобідка»; «Веселка»; «Тельбін»; «Центральний»; «Троєщина»; […]
Пляжи Киева

Можливо ви пропустили?