Укрзалізниця відкрила продаж 100% місць на потяги до Києва і назад

Відсьогодні у поїздах далекого сполучення, що прямують з Києва та зворотно, квитки можна купити на 100% місць. Це стосується і транзитних поїздів через столицю України.

Відновлення повноцінного продажу квитків стало можливим завдяки погодженню Київської міської державної адміністрації.

У разі здійснення перевезення до регіону, в якому не застосовується послаблення протиепідемічних заходів, дозволяється перевезення в межах 50% кількості місць.

Раніше реалізація квитків в обсязі 100% була розпочата на такі поїзди: №7/8 Харків — Одеса — з 2 червня, №81/82 Харків — Новоолексіївка та №53/54 Дніпро — Одеса — з 17 червня, №91/92 Одеса — Костянтинівка — з 29 червня.

Нагадаємо, що Укрзалізниця відновила курсування 65 поїздів — це більше половини від докарантинної кількості.

Усі пасажирські поїзди проходять посилену дезінфекційну обробку перед та після рейсу. Також посилено обробку постільної білизни під час прання.

У кожному вагоні встановлено санітайзер, яким можуть користуватися пасажири. Поїзні бригади забезпечені засобами індивідуального захисту, пройшли відповідні інструктажі та медогляд.

Для посадки в поїзд пасажири обов`язково повинні вдягти захисну маску, а також пройти температурний скринінг при вході на вокзал та при посадці до вагона. З огляду на заходи безпеки пасажирам рекомендовано якнайменше пересуватися по вагонах.

Джерело

Next Post

В центрі Києва палять димові шашки, протестуючи проти законопроекту Бужанського (ФОТО)

Пт Лип 17 , 2020
Під стінами Верховної Ради проходить акція протесту проти законопроекту №2362 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо навчання державою мовою в закладах освіти» авторства народного депутата від фракції «Слуги народу» Максима Бужанського. Про це з місця події повідомляє кореспондент Київ Інформа На пікет зібралася понад тисяча осіб. Люди […]