![омікрон](https://kievinform.com/wp-content/uploads/2021/12/eb55cc8df33a33c4333e0fbac8a4aefead1f9ce9.jpg)
Про це написав перший заступник голови КМДА Микола Поворозник у Facebook.
Заступник міського голови закликав дотримуватися карантинних обмежень, встановлених урядом. Наразі Київ перебуває в «жовтій зоні» епіднебезпеки.
Він нагадав, що в місті заборонено користуватися громадським транспортом чи відвідувати ТРЦ без наявності негативного тесту на COVID-19, зробленого за 72 години, або «жовтого» чи «зеленого» COVID-сертифіката, або документа про одужання. Обмеження не діють на неповнолітніх — втім для відвідування ТРЦ потрібен супровід батьків.