Військовий льотчик переплив крижані води Дніпра

Дніпро

Військовий льотчик бригади транспортної авіації Повітряних сил України Владислав Оберемок переплив Дніпро у Києві. 1300 метрів “форсування” Дніпра він присвячує 30-й річниці Збройних сил України і хоче таким чином привернути увагу суспільства до українських захисників, які боронять державу на сході, а також до тих, хто схилив голову у боротьбі з окупантом.

Як розповіли столичні рятувальники, які наглядали за військовим, заплив відбувся днями біля Південного моста.

Військовий, одягнувши гідрокостюм, переплив річку дистанцією 1300 м, під час запливу завжди жартував та посміхався до рятувальників. На березі плавця чекали його друзі та співслужбовці. Там його напоїли теплим чаєм, хоча як він говорив, що навіть не замерз.

Для Владислава це не перший подібний заплив: він професійно займається плаванням та має досвід плавання у холодну пору.

Рятувальники наголошують, що подібні заходи повинні завжди проводитись під пильним наглядом, тому не слід самостійно та без відповідної підготовки перепливати водойми.

 

Next Post

У Києві розрахуватися в наземному транспорті можна буде банківською карткою

Чт Гру 2 , 2021
Така можливість з’явиться у киян на початку нового року. Про це повідомив керівник цифрової трансформації Києва та заступник голови КМДА Петро Оленич. «У першому кварталі 2022 року ми плануємо запустити систему оплати банківською карткою в наземному транспорті. Наразі доопрацьовуємо функціонал, щоб була можливість навіть без розблокування смартфона сплатити за проїзд», […]

Можливо ви пропустили?