All for Joomla All for Webmasters

Тисячі жителів Київщини можуть залишитися без опалення

Map_of_Ukraine_political_simple_Oblast_Kiew.png

ПАТ «Київоблгаз» вимушено припинити розподіл газу для чотирьох підприємств, які виробляють теплову енергію для потреб населення та бюджетних установ Київської області.

Про це повідомляє прес-служба ПАТ “Київоблгаз”, — передає ІНФОРМАТОР.

У повідомленні сказано, що ТОВ «УКРОПТ «Мастер-Енерго», КП КОР «Бородянкатепловодопостачання», КП КОР «Переяслав-Хмельницьктепломережа» та КП КОР «Тетіївтепломережа» маючи договір на постачання природного газу з «НАК «Нафтогаз України», не виконують договірні відносини в частині оплати за спожитий природний газ.

Через це постачальник – НАК «Нафтогаз України» – не підтвердив планові обсяги природного газу на грудень 2016 року та січень 2017 року. Згідно Кодексу газотранспортної системи споживання природного газу за відсутності підтвердженої номінації (підтвердженого обсягу природного газу) є несанкціонованим відбором природного газу.

В такому випадку ПАТ «Київоблгаз» зобов’язаний припинити розподіл газу на зазначені підприємства, про що неодноразово було повідомлено керівників цих підприємств листами та на спільних нарадах в місцевих органах самоврядування.

У перс-службі зазначили, що поки що не вжито жодних заходів щодо вирішення цього питання.

Присылайте нам интересные фотографии, происшествия, дтп, афиши, проблемы с ЖКХ, а так же рекламные предложения на почту: kievinform.com@gmail.com Сделаем наш город лучше вместе!
Top