У справі про вбивство 5-річного Кирила Тлявова з`явився ще один підозрілий

Під час брифінгу директора Держбюро розслідувань Романа Труби стали відомі нові деталі розслідування вбивства п’ятирічного Кирила Тлявова, який був застрелений у дворі будинку, де проживав зі старшими членами своєї сім’ї в Переяслав-Хмельницькому.

“Зараз у цій справі вже троє підозрюваних. Тільки що оголошено про підозру третій особі, яка теж була присутня при стрілянині і так само стріляла”, – сказав Труба.

Як зазначив Романа Труба, слідчі ДБР наразі встановили всіх можливих причетних до вбивства дитини.

“Нами встановлені всі особи, які перебували під час хуліганської стрілянини. Там було 4 людини. 2 правоохоронці, 2 цивільні особи. Одному з цивільних якраз сьогодні було оголошено підозру. Він повнолітній”, – додав глава ДБР.

Що стосується будь-яких нових деталей щодо інших фігурантів справи, Труба не дав ніяких коментарів через незакінчені слідчі дії.

Із заяви директора ДБР стало відомо, що третя особа, яка підозрюється у вищевказаному злочині вже поінформована про підозру за статтею про “вчинення хуліганських дій із застосуванням вогнепальної зброї” і вже вручено клопотання про взяття підозрюваного під варту.

Джерело

 

Next Post

"Прости нас, государ". У Києві прославляли російського царя (ФОТО)

Ср Лип 17 , 2019
У Києві пройшла хресна хода представників Російської православної церкви московського патріархату. На незвичайному політико-релігійному заході було не більше ста чоловік. Прихильники РПЦ МП в Україні несли в руках портрети і прапори із зображенням російського царя Миколи другого. На зворотному боці прапорів був напис “Прости нас, Государь”. Також в процесі ходьби […]

Можливо ви пропустили?