Для безхатченків в Києві облаштували житло і пункти харчування біля вокзалів

68545654_222647882010226_1325122415839150080_n.png

На час карантину через коронавірус для безхатченківв Києві облаштували житло. Ті, хто залишилися без даху над головою, можуть розміститися в Будинку соціального піклування на вулиці Суздальській. Про це під час прес-конференції 6 квітня розповів мер столиці Віталій Кличко.

«Дійсно, бездомні — вразлива категорія населення. Їм складно дотримуватися норм елементарної гігієни. І вони можуть бути носіями хвороби. Тому ми пропонуємо таким людям селитися в Будинку соціального піклування на вулиці Суздальській. Проживання там — абсолютно безкоштовне. Також місто постійно пропонує роботу таким людям . Нехай зарплата і невелика, але це може стати стартом для повернення до нормального життя «, — сказав міський голова.

Також бездомні можуть отримати безкоштовну їжу. Такі пункти є біля Центрального, Дарницького та Київ-Волинського вокзалів. Соціальні працівники здійснюють там щоденну дезінфекцію.

 

Присылайте нам интересные фотографии, происшествия, дтп, афиши, проблемы с ЖКХ, а так же рекламные предложения на почту: kievinform.com@gmail.com Сделаем наш город лучше вместе!
Top