Хвиля самогубств підлітків у Києві. Кличко зробив звернення

Кличко

Мер Києва Віталій Кличко звернувся до підлітків та їх батьків у зв’язку з хвилею самогубств, що останнім часом прокотилася Києвом та деякими містами України.

Він закликав батьків формувати довірчі відносини в родинах, а підліткам нагадав, що аноніми в мережі – не авторитети. Про це Кличко сказав під час онлайн-брифінгу.

«Протягом останнього місяця в Києві і в деяких містах України прокотилася хвиля самогубств. Підлітки ковтають пігулки, стрибають з високих поверхів будинків. За інформацією правоохоронців, більшість дітей, які загинули, були учасниками груп у соціальних мережах, в яких психологічно тиснуть на дітей та буквально змушують до самогубства, – зазначив Кличко. – Тому спілкуйтеся зі своїми дітьми, цікавтеся їх інтересами та що їх тривожить. Перевіряйте гаджети – які сайти відвідує дитина та з ким спілкується. Пояснюйте і показуйте прикладом важливість довірчих відносин у родині».

Мер закликав батьків бути уважними до своїх дітей, щоб вони знали, що їх люблять, розуміють і не дозволять образити.

Також Кличко звернувся окремо до підлітків.

«Підліткам я хочу сказати: аноніми в мережі – це не авторитети! Кожен із вас – особистість, яка формує своє майбутнє. В реальному, а не в віртуальному світі. Займайтеся спортом, слухайте музику, малюйте, мрійте та ідіть до своєї мети. На власному досвіді скажу: з дитинства я мріяв стати чемпіоном світу з боксу і я ним став, хоча багато хто в це не вірив. Бо мій життєвий принцип – «Немає нічого неможливого»! Повірте в це!» – наголосив Кличко.

Раніше ми повідомляли, що в Києві “замінували” ліцей.

Next Post

Біля офісу НАБУ в нідерландського дипломата викрали велосипед

Пт Лют 19 , 2021
У центрі Києва у співробітника посольства Нідерландів в Україні невідомі викрали велосипед. Востаннє велосипед бачили перед Національним антикорупційним бюро. Всі, хто це бачив, повідомте мені, — написав перший секретар посольства Нідерландів в Україні Лодевейк Смур. Смур сам їздить щодня на роботу на велосипеді й повідомляє, що одному з його колег «пощастило менше». У коментарях дипломат уточнює, що колега вже написав відповідну заяву до поліції. […]
вкрали велосипед

Можливо ви пропустили?