“Слуга народу” Тищенко порівняв Україну з насосом а “формулу Штайнмаєра” з надувною лялькою (ВІДЕО)

Депутат від “Слуги народу” Микола Тищенко порівняв Україну з поламаним насосом, а “формулу Штайнмаєра” з надувною лялькою.

Так нардеп Тищенко відповів на запитання, передає hromadske.

“Я порівнюю сьогодні Україну, нашу рідну Україну, що побудували нам попередники, з насосом. Де, куди не візьмеш, що не береш, все щось не працює”, – сказав Тищенко.

“Я про формулу вже сказав. Це розведення. Найголовніше, що треба зрозуміти, тільки під наглядом ОБСЄ і тільки за законами Україні. Крапка. То, ви берете, наприклад, іграшку, ляльку. Ляльку берете, от берете ляльку. Ну, наприклад, надувну ляльку берете. От ви знаєте, як з нею впоратися? От щоб знати”, – додав він.

Тищенко про «формулу Штайнмаєра»

??‍♀️«Насос» та «надувна лялька» — журналісти запитали депутата «Слуги народу» Миколу Тищенка про «формулу Штайнмаєра», але відповідь не зрозуміли. Може ви зрозумієте?

Posted by hromadske.ua on Kolmapäev, 2. Oktoober 2019

 

Next Post

Рада підтримала новий законопроект «Про столицю»

Чт Жов 3 , 2019
Верховна Рада України проголосувала за нову редакцію закону «Про столицю» у першому читанні. За відповідне рішення проголосували 244 депутати, – передає «Громадське». Так, документ створює нову систему організації та здійснення місцевого самоврядування та виконавчої влади у столиці України. Пропонується відновити районні ради у Києві як представницькі органи жителів районів столиці, […]
Погода

Можливо ви пропустили?