Дві школи у Києві вже працюють дистанційно

У п’ятницю, 4 вересня, дві столичні школи перевели на дистанційне навчання через захворювання вчителів. Також тимчасово закрили на карантин 4 дитячих садки. По одному в Деснянському, Печерському, Оболонському та в Дніпровському районах. Дві столичних школи перевели на дистанційне навчання через захворювання вчителів.

Ще в 11 школах на дистанційне навчання відправили в цілому 20 класів. Там виявили інфікованих учнів. Про це мер Києва Віталій Кличко повідомив під час онлайн прес-конференції.

«На сьогоднішній день дві столичні школи переведені на дистанційне навчання через захворювання вчителів. Ще в 11 школах на дистанційне навчання відправили всього 20 класів. Через захворювання учнів коронавірусів. Також тимчасово закрили на карантин 4 дитячих садки. По одному в Деснянському, Печерському, Оболонському та в Дніпровському районах. Я знову звертаюся до батьків: якщо вранці ви бачите у дитини симптоми ГРВІ – не сідайте за її в садок або школу! Будьте уважні до здоров’я своїх дітей і безпеки інших дітей », – зазначив Віталій Кличко.

Він підкреслив, що місто робить все, щоб не допустити спалахів хвороби в навчальних закладах. Так, всі муніципальні установи освіти отримали необхідні дезинфікуючі засоби та засоби індивідуального захисту.

Всі школи працюють за чітким регламентом. І мають також інструкції на випадок виявлення хворого коронавірус. Учням і педагогам щоранку, перед заняттями, вимірюють температуру. А класи в перервах провітрюють.

«Більш того, для посилення протиепідемічної безпеки місто збільшило фінансування витрат на надання необхідної для шкіл. До 40 мільйонів гривень. Спочатку, як я говорив, на ці цілі направили 30 мільйонів », – зазначив Віталій Кличко.

Джерело

Next Post

Жартівника досі не знайдено: київську гімназію мінують четвертий раз за тиждень

Пн Вер 7 , 2020
Зранку 7 вересня київську гімназію №32 на вулиці Федорова знов замінували.  До поліції Києва надійшло анонімне повідомлення про замінування гімназії №32 “Успіх” На місце виїхали МНС, швидка допомога, вибухотехніки, поліція, будуть проводити евакуацію, огляд приміщень та прилеглої території. Post Views: 965
мінування

Можливо ви пропустили?