Що буде з Контрактовою площею: велодоріжки, пандуси, сакури та громадські вбиральні

На відкритій зустрічі з командою проектувальників “Нової Контрактової” були показані нові візуалізації проекту реконструкції.

Також у рамках цього заходу від CANactions члени команди відповідали на питання київських архітекторів і мешканців Подолу.

Команда озвучила нові деталі реконструкції — це проектування громадських туалетів, навігація для людей з порушеним зором, пандуси, масштабне озеленення, нова траєкторія трамвайних колій та інші зміни. Публікуємо слайди та пояснення.

Нова інфраструктура

Біля головного корпуса Могилянки з’явиться фонтан. На прохання співробітників і студентів академії точне розташування фонтану обговорять ще раз.

Фото: Нова Контрактова

Проектом передбачена установка 850 метрів лавок по всьому простору Контрактової, а також повна заміна освітлення.

Трамваї змінять траєкторію маршруту. Трамвайні колії зникнуть з вулиці Спаської — таким чином трамваї будуть повертати з вулиці Костянтинівської прямо на Контрактову площу.

Фото: Нова Контрактова

Всі зупинки та переходи планують зробити безбар’єрними, щоб забезпечити доступність Контрактової для всіх. Також на всіх сходинках, переходах і зупинках буде облаштована попереджувальна навігація для людей з порушеним зором.

Проектується пандус для безперешкодного доступу до метро. Сходинки до підземного переходу демонтують.

Фото: Нова Контрактова

В оновленому підземному переході заплановані 20 кабінок громадського туалету. Архітектори вважають, що туалет повинен бути платним.

З’явиться велосипедна доріжка і 85 велопарковок. Велодоріжка буде відділена від пішохідних маршрутів спеціальними шайбами, а маршрут буде проходити через всю Контрактову площу і до кінця вулиці Сагайдачного.

Також проектом передбачено розважальні майданчики для дітей різного віку відповідно до міжнародних стандартів. Їх планують облаштувати в алеях по обидві сторони від “Гостиного двору”.

Організація простору

Всі заклади громадського споживання матимуть альтернативний під’їзд до своїх будинків з боку внутрішнього двору.

Ярмарки та заходи буде обмежено. Команда прописала загальну інструкцію з використання простору площі. Всі об’єкти будуть розміщуватися строго за документом.

Збільшиться площа озеленення, буде висаджено 280 дерев різних видів — сакура біля метро і клени на вулиці Сагайдачного.

Фото: Нова Контрактова

Дерева будуть висаджуватися за технологією інженерії посадкового місця. Деякі дерева будуть вмонтовані в цеглу.

Фото: Нова Контрактова

ротуари, алеї та площа будуть викладені з німецької цегли жовтого кольору — відповідно до Андріївського узвозу. Контрактова стане логічним продовженням Андріївського узвозу.

Структура і гроші

На даний момент за територію Контрактової відповідають кілька різних структур і комунальних підприємств. Рекомендація команди — створення окремої нової структури, яка візьме відповідальність за всю територію Контрактової розміром у 7,5 гектарів.

Усі роботи будуть проведені коштом міста. За виконання робіт буде відповідати той, хто виграє тендер. Окремий тендер запустять і на висадку дерев. За попередніми підрахунками команди, благоустрій у проекті обійдеться місту в 170 млн грн, але точна вартість буде визначена після проектної експертизи та дослідження стану інженерних мереж.


ДЖЕРЕЛО

Next Post

В центре Киева вывесили баннер с президентом лиги WWFC Владимиром Теслей

Пн Бер 26 , 2018
В центре Киева патриоты вывесили баннер с изображением президента Лиги смешанных единоборств WWFC Владимиром Теслей и надписью «Не ходите люди в клетку ФСБ». Об этом сообщает ИНФОРМАТОР со ссылкой на страницу журналиста в Facebook Геннадия Павличенко. «На Майдане Независимости патриоты вывесили баннер с Владимиром Теслей, который на этих выходных организовывал и […]