Активісти “Традиції і Порядку” підтримали киян у боротьбі з компанією “Інтергал-Буд” (ФОТО)

88220527_2619978058287694_3783156710718308352_n.jpg

Рух «Традиція і Порядок» підтримав киян, які вимагають від забудовника «Інтергал-Буд» припинити зведення житлового комплексу на столичній ділянці з іншим призначенням.

Активісти разом з мешканцями навідались до незаконної забудови за адресою Кудряшова, 8. Ця ділянка призначена для зведення гуртожитків, але наразі там будується черговий житловий комплекс. Наразі і старі гуртожитки на цьому місці вже встигли знести.

Про це повiдомив сайт IНФОРМАТОР.

Незаконне будівництво ведеться зухвало – відповідно земельного кадастру навіть зараз на території повинні знаходитись гуртожитки. Порушення раніше підтвердили і робітники. Кажуть, мовляв, документи планують переоформити після закінчення будівництва.

Мешканці разом з активістами навідались до офісу компанії «Інтергал-Буд» біля території будівництва та вимагали пояснень від представників забудовника.

«Сподіваємось, після цього ситуація зрушить з мертвого місця й інтереси громадян не будуть закинуті на задній план. Традиція і Порядок завжди виступає за справедливість і не кине напризволяще людей і в цьому випадку», — зазначили активісти на своїй сторінці у Facebook.

ІНФОРМАТОР вже писав про незаконну забудову на Кудряшова, 8. 28 лютого місцеві мешканці та активісти вже приходили до офісу компанії-забудовника аби поспілкуватися з її керівництвом, однак до протестувальників ніхто з керівництва «Інтергал-Буд» не вийшов.

Фото — Facebook «Традиція і порядок«

Присылайте нам интересные фотографии, происшествия, дтп, афиши, проблемы с ЖКХ, а так же рекламные предложения на почту: kievinform.com@gmail.com Сделаем наш город лучше вместе!
Top