“50. Зелена хвиля”: у Києві з’являться нові дорожні знаки (ФОТО)

З наступного понеділка на столичних вулицях почнуть з’являтися нові дорожні знаки.

Про це повідомляє Центр організації дорожнього руху у Facebook.

Так, повідомляється, що на магістральних вулицях, де світлофорні об’єкти працюють у режимі координованого управління, будуть встановлені таблички “Зелена хвиля” разом із дорожніми знаками 5.30 “Рекомендована швидкість”.

У такий спосіб учасники дорожнього руху будуть поінформовані про маршрути “зелених хвиль”, а також знатимуть про рекомендовану швидкість цими магістралями. Зауважується, що всі маршрути “зелених хвиль” впроваджені для швидкості 45-50 км/год., яка відповідає рекомендованій швидкості в містах згідно з ПДР.

“Нові дорожні знаки встановлюємо на численні прохання водіїв. Сподіваємося, це сприятиме дотриманню швидкісного режиму та поліпшенню трафіку в місті”, – йдеться в повідомленні.

Із наступного понеділка на столичних вулицях почнуть з׳являтися нові дорожні знаки.На магістральних вулицях, де…

Posted by Центр організації дорожнього руху on Esmaspäev, 3. veebruar 2020

 

Next Post

«Мінер» Київського метрополітену засуджений до двох років в’язниці

Вт Лют 4 , 2020
«Мінер» Київського метрополітену проведе найближчі два роки за ґратами. Деснянський районний суд Києва прийняв до уваги обвинувальний акт прокурорів Київської місцевої прокуратури № 7 і засудив «жартівника» до двох років позбавлення волі. Про рішення суду повідомила прес-служба прокуратури міста Києва. Підсудним є 33-річний житель Чернігова, який увечері 11 грудня 2019 року зробив анонімний дзвінок […]
метро

Можливо ви пропустили?