Віталій Кличко розповів, як буде працювати транспорт у поминальні дні

Міська влада традиційно організує перевезення пасажирів до міських кладовищ під час поминальної суботи. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції.

«Завтра, 6 червня, відбудеться батьківська поминальна субота. Йтимуть люди на кладовища і в неділю та понеділок. Про перенесення поминальних днів ми домовлялися з главами конфесій напередодні Великодня. Міська влада традиційно організує перевезення пасажирів до міських кладовищ», – повідомив Віталій Кличко.

За його словами, у ці дні збільшать кількість рухомого складу на регулярних маршрутах міського транспорту та будуть організовані додаткові пасажирські маршрути. Найбільше їх буде 6 червня.

«7 і 8 червня додаткові маршрути працюватимуть зі зменшеною кількістю – в залежності від пасажиропотоку. Ознайомитися з графіком роботи транспорту можна на офіційному сайті КМДА», – підкреслив Віталій Кличко.

Джерело

Next Post

У Броварах 8-річна дівчинка після падіння з гойдалки опинилася в реанімації: деталі

Пт Чер 5 , 2020
У Броварах 8-річна дівчинка потрапила до реанімації після відпочинку на дитмайданчику у міському парку. За словами очевидців, на гойдалці каталися кілька дітей і не одразу помітили, як з кабінки випала дівчинка і застрягла під нею. За попереднім діагнозом дівчинка поламала ногу та плече, а також забила спину і голову, повідомляє Броварський […]

Можливо ви пропустили?