У Києві лікарі бойкотують через низькі зарплати в умовах роботи з COVID-19 (ФОТО)

1

В Оболонському районі Києва лікарі вийшли на протест через низькі зарплати в умовах роботи з COVID-19.

Про це йдеться у групі Facebook “Життя Мінського масиву – Оболонський район”.

Відомо, що лікарі відмовляються працювати за 3-5 тисяч гривень на місяць. На місці працюють журналісти. “Також в ЗМІ не потрапляла інформація про те, скільки лікарів і молодшого персоналу звільнилося з лікарні за ці місяці, а звільнилося дуже багато.

Вчора 2 працівника лікарні вже заразилися ковідом і потенційно могли заразити ще 42 своїх колег. З середини березня лікарня прийняла близько 150 заражених, але до переліку працюючих з короною лікарня не потрапила і ні копійки не отримала”, – йдеться у дописі.

1 thought on “У Києві лікарі бойкотують через низькі зарплати в умовах роботи з COVID-19 (ФОТО)

  1. Самый отвратительный вирус, бушующий в Киеве, это коррупция. И покрывает её никто иной, как мэр города.
    Петиция за отставку Кличко: petition.president.gov.ua/petition/86178
    Чтобы набрать необходимое количество голосов (25 тысяч), нужно чтобы каждый из читающих сейчас это сообщение не только поставил свою подпись, но и сделал хотя бы один репост, в котором точно так же призвал всех не только подписать, но и сделать хотя бы один репост и т.д. Так и соберём 25 тысяч подписей. Времени ещё вполне достаточно.

Comments are closed.

Next Post

COVID-19 у Києві: 51 новий випадок, з них 11 – медики

Пт Май 1 , 2020
Кількість киян, у яких за минулу добу підтвердили захворювання на коронавірус, збільшилася на 51 особу, з них 11 –  медики. Загалом у столиці вже 1453 підтверджений випадок COVID-19, 80 – одужали, 25 – померли. Крім того, в столиці виявили осередки захворювання та закрили на карантин 2 гуртожитки. Як повідомляє мер […]
коронавірус