Воздвиженку хочуть захистити від забудови

Комісія Київради з питань містобудування, архітектури та землекористування на сьогоднішньому засіданні підтримала проекти рішень для створення скверу на площі Мистецтв.

Про це повідомила депутат Київради Ольга Балицька.

За її словами, ці проекти рішень захищають від забудови площу Мистецтв, а також забезпечують створення скверу на сусідній ділянці, який вже багато років використовується виключно як звалище

«Велика перемога стосується скверу на Воздвиженці – земельна комісія підтримала всі проекти рішень, які необхідні для його створення», – додала Ольга Балицька.

Тепер ці рішення повинні бути розглянуті управлінням правового забезпечення Київради і проголосовані на пленарному засіданні.

Джерело

Next Post

У "Динамо" може відбутися третє пришестя Юрія Сьоміна

Чт Чер 4 , 2020
Керівництво “Динамо” розглядає варіант із запрошенням на посаду головного тренера добре йому відомого російського фахівця Юрія Сьоміна, Про це повідомляє Dynamo.kiev.ua. За інсайдерською інформацією, 73-річний Сьомін є одним з головних кандидатів на посаду наставника “біло-синіх”. Також повідомляють, що всі суперечності та непорозуміння між Сьоміним і президентом “Динамо” Ігорем Суркісом, які […]

Можливо ви пропустили?