У столичному кафе режисера побили за вимогу вимкнути російську музику

У київському кафе побили режисера проекту “Вавилон 13” Юрія Грузінова, який вимагав вимкнути російську музику.

Про це Грузінов повідомив на своїй сторінці у Facebook.

“Я люблю рашку!” – з такими словами мені розбили обличчя на Печерську – чекайте на слідчих, ну і тому подібне”, – написав режисер.

Він розповів, що інцидент стався у кальянній “Брайтон Біч” у Печерському районі столиці.

https://www.facebook.com/yurets.vetrov/posts/2338955576144141

Як уточнив режисер у телефонному коментарі авторці вебсайту “Документи” Олені Коркодим, сутичка у кафе виникла через російську музику.

“Сидимо в кафе, грає російська музика. Один трек, другий, третій, я поклав рюкзак на стіл, за яким ми сиділи. Підійшла офіціантка і в наказовому тоні повідомила, що я повинен прибрати зі столу рюкзак, бо це правило закладу. Я попросив показати, де це записано, мені повідомили, що це негласне правило!”, – передала слова Грузінова Коркодим.

У відповідь режисер поскаржився на російські пісні, що звучали в кафе.

“І тут чувак як закричить: “Я люблю рашку!”. Я спробував запитати у нього, за що конкретно? Поки я ставив питання, зовсім інший муфлон з боку врізав мені з розмаху і звалив!”, – розповів Грузінов.

За словами Юрія Грузінова, після побиття він звернувся до лікарні і йому наклали шви.

https://www.facebook.com/olena.korkodym/posts/2698923720135477

Джерело: Інформатор

 

1 thought on “У столичному кафе режисера побили за вимогу вимкнути російську музику

  1. “Ватників” потрібно брати на облік! Це явні коллаборанти, які є загрозою для українців, приклад із Юрієм Грузіновим цьому підтвердження!

Comments are closed.

Next Post

Промислові підприємства труять воду в Дніпрі

Пн Кві 8 , 2019
В столиці, на території Русанівських садів, в Дніпро з труби кілька разів на день зливають брудну суміш. У столиці невідомі отруюють Дніпро, зливаючи тонни брудної суміші синього кольору із запахом хлору. Про це повідомили кияни в співтоваристві «Громадська варта Дніпровського району» в Facebook. Очевидці стверджують, що ця суміш потрапляє на […]

Можливо ви пропустили?