У Києві 9 січня справлять панахиду за усіма бійцями, загиблими минулого року

DSC00194.jpg

На панахиду по вояках, які загинули в боях за незалежність України, та на молитву за перемогу українського війська запрошує Український інститут національної пам’яті.

Про це УІНП повідомляє у Facebook.

“У 2019 році 110 бійців нашого війська загинули у боях російсько-української війни. З них — 107 чоловіків і три жінки… 9 січня о 19:00 у храмі Іоанна Богослова (Михайлівський Золотоверхий монастир) відбудеться загальна молитва за всіма загиблими військовослужбовцями у грудні минулого року та протягом усього 2019-го”, — ідеться в дописі.

Як зазначається, молитву очолить протоієрей ПЦУ Павло Мельник. По богослужінні громадськість і ветерани традиційно запалять лампадки біля Стіни пам’яті загиблих за Україну на Михайлівській площі.

Ініціаторами панахиди по воїнах, які загинули в боях за незалежність України, та молитви за перемогу, є співробітники УІНП Роман Кулик та Павло Подобєд. Організаторами виступили Український інститут національної пам’яті, Мінветеранів, Академічний храм святого апостола і євангеліста Іоана Богослова, Книга пам’яті полеглих за Україну.

Джерело

Присылайте нам интересные фотографии, происшествия, дтп, афиши, проблемы с ЖКХ, а так же рекламные предложения на почту: kievinform.com@gmail.com Сделаем наш город лучше вместе!
Top