​Почалися дивні речі: з’явилися нові деталі резонансної ДТП з тещею Притули

Не дивлячись на обіцянки ніхто з родини тещі шоумена Сергія Притули Лілії Сопельник, навіть не поцікавився станом здоров’я матері і дитини.

Про це повідомляє видання “Вісті“.

Також родина артиста не пропонувала постраждалим фінансової допомоги для їх лікування.

Винуватиця ДТП не цікавиться ні станом потерпілих, ні ходом лікування. Ніхто не пропонував допомоги”, – розповів адвокат сім’ї потерпілих Юрій Сухов.

Більш того, вже стали поширюватися чутки, що у Лілії міг бути напад, оскільки у неї мало не хвороба Паркінсона.

“Зараз серед сусідів її родичі поширюють інформацію, що ногу схопила судома, і вона не могла її прибрати з педалі газу”, – стверджує сусід Сопельник Шаміль Алібасов.

За словами автолюбителів, причиною наїзду могла стати неуважність. Швидше за все, вона просто переплутала передачі на автоматичній коробці – замість D перемкнула на R. Але чи так це, можна буде розібратися тільки шляхом експертиз.

“Ми вже написали клопотання про проведення ряду експертиз. Але сьогодні ми жодного документа щодо ДТП не бачили. Навіть раптова судома не звільняє водія від відповідальності. Якщо у неї є захворювання, за яким вона категорично не повинна сідати за кермо, а вона сіла, тоді вона ще й порушила ПДР, і в її діях була підвищена небезпека для оточуючих – це все одно, що сісти за кермо п’яним”, – зазначив адвокат.

Крім цього, як підкреслює Юрій Сухов, вже почалися дивні речі. Слідчий не сповістив ні потерпілих, ні сторону захисту про те, яку підозру вручено, коли буде обиратися запобіжний захід.

“Суд пройшов без нашого відома. Нам не дали можливість викласти свою позицію. Зараз ми готуємо апеляцію на рішення суду з приводу домашнього арешту тільки на ніч. Ми вважаємо, що для неї треба вибрати цілодобовий арешт з носінням браслета”, – підкреслив адвокат.

Next Post

50 тисяч учасників і мізерний бюджет: організатори відзвітували про "Марш захисників України"

Вт Сер 27 , 2019
В альтернативному Марші захисників України, що відбувся у Києві в День Незалежності, 24 серпня, взяли участь щонайменше 50 тисяч учасників, які попередньо зареєструвалися. Про це “Новинарні” повідомили в пресслужбі заходу. “У заході взяли участь понад 50 000 зареєстрованих учасників. За деякими джерелами, кількість учасників Маршу разом із цивільними та глядачами, […]

Можливо ви пропустили?