У Києві побудують центр захисту тварин із ветлікарнею, готелем і притулком для котів і собак

У Дарницькому районі на вулиці Автопарковій зведуть центр захисту тварин. Відповідний проект будівництва затверджено розпорядженням КМДА № 732.

У техніко-економічних показниках проекту враховано експертний звіт товариства з обмеженою відповідальністю «Українська міжрегіональна будівельна експертиза».

Зокрема, передбачено чотири пускових комплекси. Під час першого, протягом 17-ти місяців, заплановано звести 4-поверхову ветеринарну лікарню, розраховану на одночасний прийом 55 котів і 108 собак, карантинний блок на 3 поверхи (із гаражами) на 100 тварин, а також трансформаторну підстанцію та котельню.

Протягом 8-ми наступних місяців мають облаштувати готель, місткістю на 38 собак і 22 котів. У третю пускову чергу побудують притулок для 120 котів, а в четверту чергу – вольєри для утримання 547 собак.

Загалом у центрі захисту тварин буде створено 193 робочих і 30 волонтерських місць.

Фінансування робіт триватиме у межах показників, передбачених Переліком об’єктів будівництва (реконструкції), що передбачається фінансувати у 2019 році за рахунок бюджетних коштів у складі Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2018-2020 роки.

Next Post

У КМДА назвали рекордну суму, яка піде на святкування Дня Києва

Пт Тра 3 , 2019
На святкування Дня Києва цього року планують витратити рекордні 11,3 мільйона гривень з міського бюджету. Такі цифри були озвучені в офіційній відповіді Департаменту культури КМДА на запит депутата Київради Олександра Пабата. В этом году на празднование Дня Киева из городского бюджета планируют потратить рекордные 11,3 млн гривен. Никогда… Posted by […]
Фонтан-Хрещатик

Можливо ви пропустили?