У Києві біля посольства РФ влаштували акцію з вимогою звільнити політв’язня Гриба

Біля посольства Росії в Києві влаштували акцію з вимогою звільнити українського політв’язня Павла Гриба, засудженого в РФ до 6 років позбавлення волі.

Учасники акції також вимагали звільнити інших українців, які незаконно перебувають у російських в’язницях, або утримуються на території «ДНР» і «ЛНР», – передає Радіо Свобода.

Крім того, активісти звернулися з закликом до українців не їздити до Росії. Під час акції з російського посольства ніхто не вийшов.

Таку ж акцію влаштували біля консульства РФ у Одесі. Її організували представники громадської організації «Фундація регіональних ініціатив». Вони також анонсували аналогічні акції у Львові та Харкові.

Нагадаємо, 22 березня Північно-Кавказький окружний райсуд Ростова-на-Дону засудив українського політв’язня Павла Гриба до шести років позбавлення волі. Після оголошення вироку Гриб заявив, що починає голодування. Водночас у Росії заперечують, що політв’язень Гриб оголосив голодування.

Next Post

Канал «1+1» пояснив трансляцію шоу Зеленського у «день тиші»

Пн Бер 25 , 2019
Телеканал «1+1» прокоментував трансляцію шоу студії «Квартал 95» Володимира Зеленського 30 березня — у «день тиші» перед виборами. У заяві групи «1+1 медіа» наголошується, що програмна сітка каналу «не адаптується під промоцію жодних політичних сил». «Студія Квартал 95» є довгостроковим партнером телеканалу, з яким було укладено договір на кілька років […]

Можливо ви пропустили?