Дружина Президента України Олена Зеленська отримала позитивний результат тесту на COVID-19

Тестування Олени Зеленської на Covid-19 виявилось позитивним.

Про це повідомили в телеграм каналі Офісу президента.

При цьому перша леді почувається добре та не має жодних симптомів хвороби. Зараз Олена Зеленська перебуває на амбулаторному лікуванні, ізольовано від інших членів сім’ї.

Президент України Володимир Зеленський та діти також пройшли тестування, їхні результати негативні.

Під час робочих зустрічей та в побуті перша леді постійно дотримувалася правил карантину та рекомендацій МОЗ, а також, відповідно до вимог протоколу безпеки, регулярно проходила тестування на COVID-19. Результати попереднього тесту, зробленого на початку червня, були негативні.

Де та коли саме могло відбутися зараження – поки що невідомо, проводиться епідеміологічне розслідування. Всім контактним особам одразу повідомлено про потенційну небезпеку інфікування. Їм рекомендовано дотримуватися самоізоляції та по можливості також пройти тестування.

Next Post

Коронавірус. Кабмін заборонив проведення пробного ЗНО-2020

Сб Чер 13 , 2020
Кабмін заборонив проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання через коронавірус. 12 червня було прийнято відповідну постанову. Йдеться про посилення обмежувальних заходів в освітніх установах, зокрема скасування пробного зовнішнього оцінювання, оскільки допуск до шкіл для участі в ньому буде заборонений через поширення коронавіруса. Освітній омбудсмен Сергій Горбачов повідомив, що зовнішнє незалежне оцінювання […]
ЗНО

Можливо ви пропустили?