У Києві мінували концерт “Кварталу 95”

Вчора ввечері, 13 березня, в столичну поліцію подзвонив якийсь анонім і заявив що в Палаці “Україна”, де проходив концерт студії “Квартал 95” закладена бомба.
На Велику Васильківську були стягнуті спеціальні служби і вибухотехніки.
В результаті огляду приміщень Палацу “Україна” вибухових пристроїв, вибухових речовин або схожих на них предметів не виявили. Організатори концерту написали письмову розписку, що вони відмовляються від евакуації людей. На їхню думку охоронці комплексу оглядають всіх відвідувачів на предмет наявності заборонених предметів. І під час таких перевірок нічого підозрілого виявлено не було.
На думку організаторів, найімовірніше проти кандидата в президенти Володимира Зеленського була організована провокація, з метою зірвати концерт. Поліція за даним фактом почала розслідування за ст.259 КК України – Завідомо неправдиве повідомлення про вибух.
Джерело: Страна.ua

Next Post

В столиці відзначають День добровольця: музичний флешмоб оркестрів та творчі зустрічі

Чт Бер 14 , 2019
День українського добровольця — свято на честь українських добровольців, що відзначається в Україні 14 березня. В цей день 2014 року перші 500 бійців-добровольців Самооборони Майдану прибули на полігон Нові Петрівці для формування першого добровольчого батальйону. День установлений 17 січня 2017 року Верховною Радою України з метою вшанування мужності та героїзму захисників […]