У липні у дворах Києва стартують пілотні проекти з роздільного збору сміття

У липні міська влада Києва має намір запустити пілотні проекти з метою роздільного збору твердих побутових відходів. У місті планується встановити до трьох тисяч контейнерів для окремих фракцій – пластику, скла. Про це повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

«Ми зустрілися із перевізниками сміття, що працюють у столиці, і запропонували їм розробити й впровадити пілотний проект роздільного збору на територіях, де вони працюють. Дуже важливо, що це будуть різні моделі, запропоновані підприємствами і вже у процесі пілотування ми визначимо найбільш ефективну», – сказав Петро Пантелеєв.

Заступник голови КМДА зазначив, що розвиток системи роздільного збору є частиною загальної стратегії Києва щодо впровадження європейських методик поводження з відходами.

Він зауважив, що морфологічний аналіз столичного сміття свідчить, що кількість вторинної сировини складає близько 5-7% від загальної кількості.

«Саме тому дуже важливо на першому етапі розвивати побутове сортування, спрямовувати вторсировину на переробку. А також створити сміттєпереробний комплекс із обладнанням для ефективної переробки органічної та інших фракцій», – сказав Петро Пантелеєв.

За його словами, місто вже обрало кілька локацій, що можуть бути придатними для будівництва такого комплексу.

«Хочу одразу зазначити, щоб не було спекуляцій та пліток – від будівництва сміттєспалювального заводу поблизу ТЕЦ-6 місто відмовилось», – сказав представник КМДА.

Next Post

На лісопереробному підприємстві під Києвом виявили десятки нелегалів з Китаю та країн Африки

Ср Чер 12 , 2019
Правоохоронці виявили на одному з лісопереробних підприємств у Бориспільському районі Київської області понад 20 нелегальних мігрантів. Про це розповіли у Державній прикордонній службі. Як повідомляється, 24 нелегала виявилися уродженцями Нігерії, Камеруну, Конго, Сьєрра-Леоне, Кот-д’Івуару і Китаю. Також зазначається, що всі затримані прибули до України під виглядом навчання у вищих навчальних закладах. «Зараз вживаються заходи щодо депортації „заробітчан“ і встановлюється […]

Можливо ви пропустили?