«Укрзалізниця» обіцяє знести 26 кіосків і «наливайок» на центральному вокзалі Києва

До кінця тижня АТ «Укрзалізниця» обіцяє знести 26 МАФів і торговельних точок на станції Київ-Пасажирський.

Про це повідомляє прес-служба «Укрзалізниці»

«Під ліквідацію підпаде 26 торгових точок на Вокзальній площі і в конкорсі вокзалу», повідомив член правління АТ «Укрзалізниця» Марчін Целеевскій.

За його словами, демонтаж МАФів на вокзалі триває з осені минулого року. «У минулому році ми ліквідували 10 кіосків на Вокзальній площі, а вже в цю п’ятницю стартує друга масштабна хвиля демонтажу МАФів», — зазначив Целеевскій.

Зокрема, компанія планує знести 10 МАФів, розташованих на площі біля західного підземного переходу і ще 16 точок — в конкорсі, який з’єднує Центральний і Південний вокзали.

«Під ліквідацію потрапляють торгові території, на які закінчився термін оренди, в тому числі точки продажу алкоголю на розлив. МАФи, які залишаться на вокзалі, будуть реконструйовані і приведені до єдиного стилю», — повідомляє «Укрзалізниця»

Next Post

Национальная лотерея золотой кубок лучшее место для игры

Пт Мар 6 , 2020
Национальная лотерея золотой кубок — украинское казино, которое предлагает своим гостям лучшие автоматы. Золотой кубок работает уже много лет, имеет репутацию надежного, честного и щедрого игорного зала. Что бы открыть для себя мир азартных игр в золотом кубке, нужно перейти по ссылке https://superslots-klub.link/. В чем же секрет такой популярности gold […]