На проспекті Академіка Палладіна збудують багаторівневу розв’язку – проєкт Генплану Києва

академика палладина

В Київгенплані запевняють, що нова розв`язка вдвічі збільшить пропускну спроможність вулиці. 

У проєкті Генерального плану Києва на місці світлофора,  який розташовано на перетині проспекту Академіка Палладіна з бульваром Академіка Вернадського та вулиці Академіка Єфремова, передбачається влаштувати транспортну розв’язку в різних рівнях. Крім того, передбачається подовжити вулицю Чорнобильську до вулиці Підлісної.

Про це повідомили в комунальній організації «Київгенплан».

«Одна з найбільших у Києві інтенсивність автомобільного руху спостерігається на проспекті Академіка Палладіна – понад 50 тис. автомобілів за добу в одному напрямку, – пояснив начальник КО «Київгенплан» Сергій Броневицький. – Пропускна спроможність нової транспортної розв’язки в різних рівнях більш ніж удвічі вища, ніж в існуючого перехрестя зі світлофорним регулюванням».

За підрахунками транспортної моделі, розв’язка забезпечить пропуск прямих потоків  транспортних засобів (з урахуванням збільшення кількості населення приміської зони) по проспекту Академіка Палладіна, бульвару Академіка Вернадського та вулиці Академіка Єфремова.

«ТЕО розв’язки уже розроблено, і у найближчі кілька років її планують побудувати», – додав Сергій Броневицький.

Next Post

В Києві романтичний вечір закінчився стріляниною

Вт Гру 1 , 2020
Вчора ввечері, 30 листопада, на вулиці Кібальчича стався інцидент зі стріляниною. Про це повідомляє dtp.kiev.ua Дві дівчини приїхали до хлопця в гості. Коли він відійшов на кухню, з його телефону перевели через додаток інтернет-банкінгу по 1500 гривень на свої картки. «Мета візиту була досягнута і дівчата почали збиратися, коли хлопець […]
стрілянина