Телевізор на кухні: де встановити

Деякі люди обожнюють дивитися телевізор на кухні. Це дуже зручно: можна готувати чи прибирати й водночас переглядати фільми або розважальні програми. Так можна економити час чи просто не нудьгувати, миючи посуд. Але де розмістити прилад на кухні, щоб було добре видно екран й щоб на нього не сідала кіптява – читайте в нашій статті.

Модель для кухні

По-перше, вибираємо пристрій для кухні. Якщо ви бажаєте встановити пристрій на кухні, то спочатку потрібно дізнатися скільки коштує телевізор. При виборі звертайте увагу на розміри приміщення. Так, на ТВ-панель з діагоналлю 40 дюймів треба дивитися з відстані 2-3 метри. Якщо кухня маленька, то дивитися на екран можна лише з 1,5-2 метрів, тому краще придбати невеликий 15-ти дюймовий дісплей.

Існує ще одне правило розрахунку: довжину стіни у метрах помножують на 6. Результат буде дорівнювати оптимальній діагоналі.

Треба обирати модель з великим кутом огляду. Для кухні це важливо, бо скоріш за все глядачі будуть дивитися на екран з різних точок приміщення.

Оскільки на кухні часто буває голосніше, ніж у вітальні, то варто обирати пристрої з покращеними аудіо спроможностями.

Вимоги до місця розміщення

Трохи згодом ми запропонуємо одразу 5 варіантів розміщення, але ви можете вибрати свій власний спосіб розташування. Наразі можна орієнтуватися на наступні рекомендації.

Поради щодо вибору місця для телевізора на кухні:

  1. ТВ-панель завжди має бути на рівні очей, тому продумайте звідки і як часто ви будете дивитися телевізор.
  2. Не потрібно вішати або ставити прилад над варильною поверхнею і мийкою. Жир та волога, що виділяється під час готування їжі може швидко зіпсувати пристрій.
  3. Потурбуйтеся про те, щоб на екран не потрапляли сонячні промені.
  4. Холодильник та микрохвильова піч – також погані сусіди для ТВ. Відстань між приладами має складати не менше 60 см.

Варіанти розміщення

Ми пропонуємо такі зручні варіанти:

  1. Над робочою поверхнею. Телевізор можна повісити замість одного з шкафів.
  2. Вбудовувати в гарнітур. Це доволі вдалий спосіб, але треба контролювати, щоб відстань між глядачем та екраном була не менше 60 см.
  3. Закріпити на дверцятах. Цей метод підійде для компактних пристроїв.
  4. Повісити телевізор у багеті. Так ваш ТВ буде виглядати ніби картина талановитого художника.
  5. Під стелю. Це варіант для тих, хто дивиться ТВ стоячи під час готування. Можна вибрати один з вільних кутів та підвісити пристрій на кронштейні.

Догляд за ТВ на кухні

На кухнях не дуже сприятливі умови для експлуатації приладів з дисплеєм. За ними треба доглядати: регулярно протирати поверхню та екран. Для цього використовуйте мʼякі ганчірки з мікрофібри або салфетки. Не можна застосовувати миючі засоби з абразивними частинками. Усі розчини наносяться на салфетку, а не на екран.

Під час миття вимикайте прилад з розетки.

Next Post

У Німеччині відбувся іранський концерт на підтримку України

Пн Лют 27 , 2023
25.02.2023 у Німеччині, центрі міста Дюссельдорф, відбувся іранський концерт-протест на підтримку України та проти діючого уряду Ірану. Протест розпочався з гімнів України та Ірану до Ісламської революції. Серед спікерів були: відомі німецькі та іранські артисти, більшість з яких прилетіла до Німеччини з США, а також впливова в Ірані українка – […]

Можливо ви пропустили?