У Бучі джип влетів у швидку, яка везла врятовану після утоплення дитину (ВІДЕО)

В Бучі сталася ДТП за участю автомобіля екстреної медичної допомоги Гостомельської підстанції. Бригада везла дитину 13 років після утоплення та успішної реанімації, поспішала на госпіталізацію з мигалками та сиреною, але в авто влетів джип, який не дав перевагу реанімобілю. Усі живі, але отримали численні забої.

Про це розповіла головний лікар Обухівської станції екстреної медичної допомоги Київської області Ірина Лук’яньонок.

https://www.facebook.com/kocemdmk/videos/270694904228009/UzpfSTEwMDAwNzA5MjU4MTM5OToyNzM5ODg1NjM5NTkxMTYy/

 

“Неповага до спецтранспорту, правил дорожнього руху та працівників ЕМД. Скільки ж це може продовжуватись? Члени бригади, лікар та фельдшер мають численні забої, а також постраждав автомобіль…при тому, що автопарк Центру наразі і так нечисленний. Дякувати Богу, всі живі! І пацієнт і бригада, але скільки буде таке продовжуватись? Ми дуже сподіваємось, що винуватець ДТП не залишиться безкарним. Питання хто відновить автомобіль”, – написала лікар.

Джерело

Next Post

Від українців не вимагають самоізоляції при поверненні з країн "зеленої зони" - МОЗ

Нд Лип 19 , 2020
До країн «зеленої зони» належать Туреччина, Єгипет, Албанія, Болгарія, Чехія, Сербія, Хорватія, Польща, Греція, Угорщина, Латвія. Українці, які повертаються з країн так званої «зеленої зони», не потребують проходження двотижневої самоізоляції. На цьому під час щоденного брифінгу наголосив міністр охорони здоров’я Максим Степанов. Він нагадав, що уряд оновив критерій віднесення країн […]
Аэропорт Борисполь

Можливо ви пропустили?