У Німеччині відбувся іранський концерт на підтримку України

25.02.2023 у Німеччині, центрі міста Дюссельдорф, відбувся іранський концерт-протест на підтримку України та проти діючого уряду Ірану.

Протест розпочався з гімнів України та Ірану до Ісламської революції.

Серед спікерів були: відомі німецькі та іранські артисти, більшість з яких прилетіла до Німеччини з США, а також впливова в Ірані українка – Діана Хомик.

Під час промови Діани протестувальники скандували «Смерть Путіну», «Слава Україні» , «Україна повинна перемогти». Також, україно-іранська інфлюєнсерка заспівала пісню та виступила з промовою на підтримку Ірану у їх боротьбі проти уряду на перській мові в дуеті з іранським виконавцем в якій співалося «Я маю мрію про розквітаючий Світ без війни (Діана)»  та «Я маю мрію в якому не кидають бомби та ракети від яких гинуть діти, в якому немає політичних  в’язнів, Я маю мрію про Світ в якому не вбивають коли ти задаєш питання (до уряду)».

Діана Хомик

 

Це не перший сумісний протест на підтримку України та іранської опозиції проти нашого головного ворогу-союзника росії-уряду Ірану.

Більше інформації з протесту за запитом або можна знайти на сторінці Діани в інстаграм : @diana.khomyk https://www.instagram.com/diana.khomyk/

Слава Україні!!!

Next Post

Члени німецької політичної партії CDU підтримали ірано-український протест

Нд Бер 12 , 2023
Члени німецької політичної партії CDU підтримали ірано-український протест, що відбувся навпроти парламенту Північного Рейн-Вестфалія (Landtag Nordrhein-Westfalen), 8 березня 2023 року. З промовою виступили мер міста Дюссельдорф- Stephan Keller, міністр федеральних і європейських справ, міжнародних справ і засобів масової інформації землі Північний Рейн-Вестфалія – Nathanael Liminski та інші представники партії. Також, […]
Діана Хомик

Можливо ви пропустили?