У КМДА пояснили працюватиме транспорт Києва у разі можливої агресії Росії

Влада столиці розповіла киянам про заходи для забезпечення життєдіяльності міста у зв’язку із можливою подальшою агресією Росії.

У разі можливої агресії з боку Російської Федерації громадський транспорт Києва працюватиме відповідного до мобілізаційного плану. Київський метрополітен на цей час буде перевозити лише тих, хто працює на підприємствах критичної інфраструктури, для інших – слугуватиме укриттям.

Про це під час брифінгу заявив директор Департаменту транспортної інфраструктури Руслан Кандибор, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Що стосується роботи транспорту, у разі можливої агресії Росії. При настанні військового стану весь транспорт міста працюватиме відповідного до мобілізаційного плану. Метрополітен – це транспорт, який має споруди подвійного призначначення, що використовується для перевезення пасажирів і для захисту населення, як сховища. А саме метро в цей час, буде перевозити людей лише тих, які працюють на підприємствах критичної інфраструктури – це буде працювати зранку та ввечері, приблизно шість годин, по три години в піковий час”, – розповів Кандибор.

За його словами, весь інший час метрополітен використовується як укриття. “Він забезпечений спеціальними приміщеннями, там є приміщення для отримання мінімальної гігієни, все що необхідно для тимчасового перебування людей. При цьому метрополітен має електричне автономне живлення, артезіанські свердловини для води, та вентеляційні установки для очищення повітря”, – зазначив він.

Він повідомив, що розроблені спеціальні графіки руху поїздів на випадок використання метрополітену у режимі укриття. “Станції закриваються на час укриття для захисту населення та працівників метрополітену. Що стосується роботи “червоної гілки” на лівому березі, то вона буде зупинена, так як вона є відкритою та найбільш ураженою, у випадку бомбардування чи ракетних атак”, – сказав він.

Робота транспорту буде організована у відповідності до розпорядчих документів, в залежності від ситуації. У разі настання надзвичайної ситуації дорожньо-транспортний комплекс Києва працюватиме за спеціальним режимом. На всіх підприємствах буде забезпечено цілодобове чергування відповідальних посадових осіб. У першу чергу будуть забезпечуватися перевезення працівників підприємства критичної інфраструктури.

“Будуть розроблені спеціальні маршрути автобусні, які будуть підвозити людей до місця посадки в метрополітен для забезпечення їх доставки до об’єктів критичної сфери”, – зазначив він.

Також буде забезпечено посилену охорону мостів, аеропорту та під’їзних шляхів до об’єктів метрополітену.

Next Post

Відомі кияни вступають до лав тероборони. Приєднались Щур, Положинський та Тополя

Чт Лют 17 , 2022
Майкл Щур, Олександр Положинський, а також Тарас Тополя долучились до лав тероборони Києва. Про це стало відомо з коментарів музикантів і журналіста для телеканалу “Київ“. За словами Олександра Положинського, рішення вступити до лав оборони або резервістів мали прийняти усі, хто не може стати повноцінним військовослужбовцем за контрактом. “У мене постало питання, що робити, […]
Щур

Можливо ви пропустили?