Відомі кияни вступають до лав тероборони. Приєднались Щур, Положинський та Тополя

Щур

Майкл Щур, Олександр Положинський, а також Тарас Тополя долучились до лав тероборони Києва.

Про це стало відомо з коментарів музикантів і журналіста для телеканалу “Київ“.

За словами Олександра Положинського, рішення вступити до лав оборони або резервістів мали прийняти усі, хто не може стати повноцінним військовослужбовцем за контрактом.

“У мене постало питання, що робити, якщо буде масовий наступ. Тікати такої думки навіть не було, але була думка, що якщо лишатися, то необхідно бути максимально корисними. Тому я почав шукати, яким чином мені стати корисним”, – пояснив співак.

Він зазначив, що наразі очікує, доки контракт, який він вже підписав, підпише ЗСУ і тоді співак планує отримати зброю та обладнання та розпочати навчання резервіста ЗСУ.

Як повідомив лідер гурту “Антитіла” Тарас Тополя, вони з музикантами одноголосно вирішили вступати до лав територіальної оборони.

“А яке ще ми могли ухвалити рішення. П’ять чоловіків, здорових, сильних, маємо розум, розуміння ситуації, яка склалася. Як тільки з’явилась законна можливість долучитися до сил спротиву і при цьому не залишати свій основний напрямок діяльності, ми прийняли таке рішення”, – пояснив Тополя.

Він зауважив, що їх гурт планує знімати відео, за допомогою яких зможуть долучити до територіальної оборони ще більше людей.  Крім того, за словами Тараса Тополі, вступ до територіальної оборони – це можливість захистити власних дітей.

Ведучий “Телебачення “Торонто” Майкл Щур (журналіст Роман Вінтонів)  мобілізувався і пройшов службу в армії в 2015 році. Він пояснив, що долучився до лав територіальної оборони, бо вважає це безпечнішим для населення.

“Коли почалися ці події мені захотілося бути ближче до армії, тому я підписав договір з територіальною обороною ще 2 місяці тому. Це просто спокійніше, адже люди навчаються, як себе поводити й тим паче це може бути впливом на ворога. Адже чисельність може злякати”, – пояснив журналіст.

Він зауважив, що те, що артисти та журналісти роблять вибір на користь безпеки та тероборони рекламує це для людей.

“Людину навчать, їм дадуть дерев’яний автомат, якщо зламає дадуть лопату, якщо і її зламає дадуть стільчик. Якщо не зламає дерев’яний, дадуть макет автомата, далі набої та покажуть куди необхідно стріляти. Ніхто не очікує величезних знань, там усіх навчать”, – зауважив Майкл Щур.

Next Post

У разі бойових дій населення Києва евакуюють, — КМДА

Пт Лют 18 , 2022
У разі повномасштабної агресії з боку РФ та можливих бойових дій біля Києва населення столиці евакуюють. Про це заявив директор Департаменту муніципальної безпеки КМДА Роман Ткачук в ефірі Громадського радіо. «У разі бойових дій буде проведено евакуацію і в місті залишаться лише працівники критичної інфраструктури та ЗСУ. І на забезпечення […]

Можливо ви пропустили?