“Ви – як хочете. Я – не прийматиму”, – настоятель Києво-Печерської лаври про вакцинацію

УПЦ МП
В мережі оприлюднено фрагмент відеозапису велелюдної проповіді настоятеля Києво-Печерської лаври, митрополита УПЦ МП Павла (Лебедя), в якому той торкається теми антикоронавірусної вакцинації.

Про це розповідає Еспресо.TV.

Настоятель лаври, зокрема, каже що до нього з таким питання звернувлася одна з вірянок.

“Я відповів їй: “Я не говоритиму Вам – приймайте або не приймайте. Одним скажеш – не приймайте, кажуть: “Він чекає на нашу смерть”. А іншим скажеш – не приймайте: “Ні, він хоче нашої смерті”.

Тому я відповів: “Ви – як хочете. Я – не прийматиму. Господь влаштує моє життя тільки в покаянні і Причасті Тілом Христовим”, – зазначив він.

При цьому він назвав коронавірусну пандемію випробуванням, спрямованим на теми “аби відірвати від Бога і від святого храму”.

Коли було здійснено цей запис, не зазначається.

Next Post

У столиці у першого «шанувальника» швидкої їзди конфіскували автівку

Пт Лис 19 , 2021
У Києві працівники державної виконавчої служби почали конфісковувати автомобілі за системну несплату штрафів їхніми власниками. Про це на своїй сторінці у соцмережі повідомляє пресслужба Міністерства юстиції України. «За підтримки колег з МВС, оголошуємо законний «бій» злісним порушникам швидкісного режиму в місті та нетверезим водіям. Почали з водія, який має 25 несплачених […]
еввакуація

Можливо ви пропустили?