Китаїв планують перетворити на археологічний парк

Київ планує розширити межі пам’ятки археології національного значення «Китаївське городище і курганний могильник» та перетворити на археологічний парк. Про це повідомив директор Департаменту охорони культурної спадщини Олександр Никоряк.

«У міста є бачення щодо створення археологічного парку. Вже розроблена облікова документація обох ділянок, що відносяться до Китаїва у частині розширення меж пам’ятки. Вона пройшла вже консультаційну раду, де було рекомендовано об’єднати цю територію у єдину і зробити одну облікову картку, де будуть прописані межі. Зараз вона на доопрацюванні у розробника. Ми чекаємо від них доопрацювання зауважень Консультативної ради, щоб передати на розгляд Мінкультури, яке надасть статус пам’ятки, у разі відсутності зауважень до оформлення картки», – розповів Олександр Никоряк.

Він додав, що такі місця, як Китаїв, не повинні забудовуватися. На його думку, ідеально, щоб на цій території з’явився археологічний парк, який включав би постійні розкопки, музеєфікацію, часткову реконструкцію та загальний благоустрій території.

Next Post

У Києві збільшать штрафи за незаконну парковку

Чт Тра 16 , 2019
Мер Києва Віталій Кличко заявив, що хоче “закрутити гайки” в питанні незаконного паркування. Як повідомляє “Інтерфакс-Україна”, з наболілим питанням Кличко хоче боротися збільшенням штрафів. “Ми будемо закручувати гайки в питаннях паркування – незаконно паркуватися, особливо в центрі міста під знаками, які забороняють парковку, буде дорого”, – сказав мер. Зараз водії […]

Можливо ви пропустили?