На Atlas Weekend працюватиме центр масової COVID-вакцинації

Атлас викенд
У Києві упродовж фестивалю Atlas Weekend на ВДНГ з 5 по 11 липня працюватиме центр масової вакцинації. Охочі зможуть зробити щеплення від COVID-19 у павільйоні №9 за попереднім записом.

Про це повідомляється на сайті Міністерства охорони здоров’я.

“Наша мета — щепити якомога більше українців від COVID-19, щоб досягти колективного імунітету. Протягом наступного тижня на Atlas Weekend у Києві працюватиме ще один центр масової вакцинації. Це дасть можливість не тільки захистити більше людей від коронавірусної хвороби, але й популяризувати щеплення серед молоді”, – зазначив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

Центр вакцинації працюватиме з 5 по 11 липня з 10:00 до 16:00. Вакцинуватись там можуть всі охочі за попереднім записом, який доступний за посиланням на МОЗ (квиток на сам фестиваль для процедури імунізації мати не треба). У центрі щепитимуть вакциною CoronaVac виробництва Sinovac Biotech.

Щеплення робитимуть вісім мобільних бригад з імунізації. Також на території центру чергуватиме команда з надання екстреної медичної допомоги.

Next Post

Где взять кредит в Киеве?

Пн Лип 5 , 2021
Когда человеку требуется денежная сумма, он обращается в различные организации, чтобы взять кредит на наиболее выгодных условиях. Некоторые обращаются в банки, а другие прибегают к помощи иных организаций, предлагающих оптимальные условия. В Киеве существует масса вариантов, где можно оформить кредит. Но где это можно сделать наиболее выгодно? Зачем нужен кредит […]
Где взять кредит в Киеве?

Можливо ви пропустили?