Україні загрожує найгірша за десятиріччя рецесія через пандемію

Через пандемію COVID-19 Україна може стикнутися із найгіршою рецесією за десятиріччя. Внаслідок падіння економіки понад 9 мільйонів українців можуть опинитися в бідності.

Про це йдеться у звіті Управління ООН з координації гуманітарних справ в Україні за жовтень 2020 року, – пише РБК.

За даними ООН, з початку пандемії коронавірусу понад 80% домогосподарств втратили доходи та у більш ніж 40% сімей принаймні один член родини втратив роботу.

“Хоча наразі немає окремих даних стосовно сходу України, ймовірно, соціально-економічні наслідки цього спаду для постраждалого внаслідок конфлікту регіону будуть руйнівними”, – наголошують в ООН.

Також організація фіксує збільшення частки домогосподарств, які мають заборгованість. На початку пандемії частка таких домогосподарств становила 11%, а у вересні зросла до 15%.

Next Post

Школи Києва повністю перейдуть на електронні журнали, – КМДА

Чт Лис 12 , 2020
У період дистанційного навчання електронні журнали використовували 64% ЗЗСО міста. Наступного року школи у місті Київ повністю перейдуть на роботу в «Електронному класному журналі». Відтак паперові версії більше не знадобляться. Про це під час наради з головами районних державних адміністрацій повідомив в. о. першого заступника голови КМДА Валентин Мондриївський. З першого вересня майже […]
школа

Можливо ви пропустили?