У Києві відбувся мінтинг-реквієм в пам’ять про депортованих українців

Близько сотні людей прийшло сьогодні до Пам’ятника жертв Голодомору та політичних репресій на вулиці Інститутській у Києві для того, аби вшанувати жертв депортації українців у 1947-1951 роках. 

Про це повідомив кореспондент ІНФОРМАТОРа з місця подій.

Організувала захід громадська організація “Київське товариство “Холмщина”, яка об’єднує родини депортованих з цього краю українців.

Загалом прийшли вшанувати жертв депортації близько сотні громадян, представників духовенства та громадських організацій.

До них приєдналися Голова Інституту Національної Пам’яті Володимир В’ятрович та екс-віце-прем’єр уряду Гройсмана Степан Кубів.

Урочистості планується проводити до 17:00, наразі учасники мітингу-реквієму покладають квіти до монумента, а священники проводять службу.

Next Post

Національний художній музей закриють на ремонт

Пн Вер 9 , 2019
У Києві закриють для відвідувачів Національний художній музей України. Музей планують закрити для проведення реставраційних робіт з 16 вересня до 20 жовтня. Про це повідомляється на сторінці музею в Facebook. «Ще цілий тиждень ви можете відвідати ваш улюблений музей з левами перед тим, як ми закриємося на реставраційні роботи до […]

Можливо ви пропустили?