Учням початкових класів дозволять пересуватися школою без маски – Степанов

 З початку навчального року учням 1-4 класів буде дозволено пересуватися школою без маски або респіратора.

Так, найближчим часом МОЗ на своєму сайті оприлюднить рекомендації щодо дотримання протиепідемічних правил у школі. Про це під час брифінгу у вівторок повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

«У нас за тиждень буде розпочинатися навчання у школах, і всі хвилюються, яким чином відбуватиметься навчання і яким чином дотримуватися тих правил, які встановлені в школах… Для учнів 1-4 класів пересування приміщеннями закладу освіти буде дозволятися без використання маски або респіратора. У регіонах, що відносяться до «помаранчевого» рівня педагогам у процесі викладання навчання дисципліни буде рекомендовано використовувати захисні щитки. Якщо регіон перебуває у «жовтій» або «зеленій» зоні — то просто дотримуватися відповідної дистанції», — зазначив міністр.

Він також вказав, що допуск вчителів на роботу може бути тільки після проведення термометрії.

«У разі підтвердження випадку коронавірусної хвороби у когось із учнів, то весь клас повинен піти на самоізоляцію. Дозатори та антисептики повинні знаходитися у закладі тільки на вході, у подальшому ми рекомендуємо після кожного уроку ретельно мити руки. Усі ці рекомендації у доступній формі, я думаю, що сьогодні будуть викладенні на сайті Міністерства охорони здоров’я», — додав Степанов.

Джерело

Next Post

Олександр Положинський відмовився від нагороди Зеленського

Вт Авг 25 , 2020
Колишній учасник гурту «Тартак» Олександр Положинський відмовився від ордену «За заслуги» ІІІ ступеня, яку йому вручив президент України Володимир Зеленський. Про це він заявив у своєму відеозверненні. Положинський відзначив, що нагорода Зеленського йому не потрібна і додав, що для нього важливою нагородою є премія імені Василя Стуса, яку музиканту вручив покійний […]
Положинський