У столиці покажуть фільм про Олега Сенцова

15 вересня в кінотеатрі “Ліра” відбудуться покази стрічки “Процес: Російська держава проти Олега Сенцова”. 

Фільм розповідає про судовий процес над українським режисером Олегом Сенцовом, засудженим до 20 років ув’язнення на крайній півночі Росії за звинуваченням у терористичній діяльності. Документальний фільм, знятий Аскольдом Куровим. Світова прем’єра кінокартини відбулася 11 лютого 2017 року на Берлінському міжнародному кінофестивалі, де вона була представлена в секції «Berlinale Special».

– Олег Сенцов вдома, в Україні. Водночас показ документальної стрічки Аскольда Курова “Процес. Російська держава проти Олега Сенцова” для всіх нас залишається актуальним. Адже в тюремних застінках у РФ лишаються 113 українських політв’язнів, із них 89 – кримські татари. Відтак ми хочемо нагадати кожному про те, наскільки важливо не мовчати і пам’ятати про наших співгромадян – зазнають організатори.

Коли: 14 вересня о 15.30, 15 вересня о 13.30 та 16.50
Де: кінотеатр “Ліра”, вул. Вел.Житомирська, 40
Вартість квитка: 50 грн.

Next Post

В Києві пройшов всеукраїнський марш на підтримку тварин

Нд Вер 15 , 2019
У парку імені Тараса Шевченка зібралися люди, котрим не байдужа доля тварин в Україні. “За ініціативи UAnimals одночасно у 24 містах країни активісти привернуть увагу до питань гуманності та захисту тварин від знущань в цирках і дельфінаріях, на хутрових фермах і притравочних станціях”, – йдеться у повідомленні до відеотрансляції. Марш […]
марш зоозахисників, марш за права тварин

Можливо ви пропустили?