Кличко: Київ «все ближче» до повторного обмеження роботи транспорту

RPH0174.jpg

Фото: Петушков Роман/Kievinform.com©

Мер Києва Віталій Кличко заявив про високу ймовірність введення повторних обмежень на роботу громадського транспорту.

Про це він сказав на брифінгу в п’ятницю.

«Багато жителів столиці почали нехтувати елементарними правилами безпеки. Люди не надягають масок в громадському транспорті та публічних місцях, а там найвищий ризик заразитися, не дотримуються дистанції, збираються великими компаніями… Але вірус не відступив, і якщо кількість хворих зростатиме, а кількість вільних місць в опорних лікарнях у найближчі дні істотно знизиться, ми будемо змушені повернутися до суворих обмежень. Зокрема в роботі громадського транспорту», – сказав він.

Кличко підкреслив, що «ми все ближче до такого рішення».

Нагадаємо, що робота громадського транспорту в Києві була обмежена в середині березня. Були введені спецпропуски на проїзд в автобусах, трамваях і тролейбусах, а метрополітен взагалі закрили на два місяці.

Спецпропуски скасували з 23 травня (при цьому забороняється брати стоячих пасажирів), а метрополітен відновив роботу 25 травня.

Київ займає друге місце за кількістю випадків COVID-19 в Україні. З початку епідемії в столиці виявили 4726 хворих, зокрема 115 за останню добу. Більше тільки у Львівській області – 4836.

Присылайте нам интересные фотографии, происшествия, дтп, афиши, проблемы с ЖКХ, а так же рекламные предложения на почту: kievinform.com@gmail.com Сделаем наш город лучше вместе!
Top