У Київавтодорі показали, як ремонтують опори Південного моста

Південний міст

Комунальники наголошують, що несні конструкції мосту перебувають у задовільному стані.

Комунальна корпорація «Київавтодор» знову наголосила, що на Південному мосту тривають ремонтні роботи, в тому числі і з відновлення бетонних опор. Про це повідомляє прес-служба і публікує відповідні фото.

Так комунальники прокоментували опубліковані в ЗМІ та мережі Інтернет фото побитих опор Південного мосту. В автодорі вказують, що «деякі медіа використовують знімки для залякування жителів».

«Насправді, на фото – один із етапів ремонту опор. З основних несних конструкцій, будівельники знімають захисний шар бетону. Це потрібно, щоб в подальшому посилити опори додатковим армованим каркасом. Після армування, за сприятливих погодних умов, виконають бетонування. А щоб вода не пошкоджувала конструкції, додатково нанесуть полімеризований захисний шар покриття» —йдеться в дописі.

Повідомляється, що такі роботи уже виконані на 10 стійках опор естакади.

Крім того, в компанії обіцяють ліквідувати й пошкодження на балці прогонової будови.

«В рамках ремонту, там також виконають комплекс робіт з оновлення консольної частини. Капітальний ремонт опор, ригелів, який передбачає і заміну деформаційних швів розпочався у серпні 2021 року. Й продовжується у 2022-му році. Варто зазначити, що фахівцями підприємства «Київавтошляхміст» ведеться постійний моніторинг експлуатаційного стану усіх споруд Південного мостового переходу через р. Дніпро. На сьогодні, основні несні конструкції зазначених споруд перебувають у задовільному стані й не створюють загрози для транспортних засобів і пішоходів» — зазначили в «Київавтодорі».

Next Post

На Київщині палає величезний склад з автомобільними шинами

Чт Січ 13 , 2022
У Бородянці Київської області сталася масштабна пожежа на складі з використаними шинами. Про це повідомляє  пресслужба ДСНС. Відомо, що в Бородянці трапилось загоряння в складському приміщенні з використаними автомобільними шинами, площа пожежі складає близько тисячі кв. м. На щастя, жертв та постраждалих немає, ситуація контролюється рятувальниками, які ліквідують пожежу. Зазначається, що проблем […]
пожежа

Можливо ви пропустили?