Київська область посилила карантин

Київська область посилила карантин з 26 червня. Таке рішення прийняла комісія з ТЕБ та НС, повідомляє Київська облдержадміністрація.

Станом на 26 червня динаміка зростання випадків інфікування COVID-19 в області склала 51,28%, за норми не більш як 10%.

Згідно з постановою, в області:

  • обмежують проведення масових заходів (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних) в приміщеннях, максимально допустиму кількість осіб – 10, за умови дотримання епідеміологічних правил;
  • час роботи закладів громадського харчування та установ розважальної діяльності скорочують до 22 години;
  • підсилюють перевірки регулярних і нерегулярних пасажирських перевезень в міському, приміському, міжміському внутрішньообласному сполученні на дотримання протиепідемічних заходів, а також на ринках, в закладах торгівлі, харчування, дитячих дошкільних навчальних закладах.

Крім того, Київобладміністрація має намір провести роз’яснювальну роботу серед населення області через засоби масової інформації, соціальні мережі та інші канали інформації про важливість дотримання протиепідемічних заходів під час погіршення епідемічної ситуації в області.

У разі зміни показників епідемічної ситуації обласна комісія з ТЕБ та НС розгляне карантинні заходи повторно.

Next Post

Facebook офіційно перейшов з Kiev на Kyiv

Сб Чер 27 , 2020
Соціальна мережа Facebook офіційно перейшла до використання правильної транслітерації української столиці – Kyiv, замість російської – Kiev. Про це повідомив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба. “Вода камінь точить. А МЗС наполегливо точить всіх у світі, хто досі пише Kiev замість Kyiv! Я радий повідомити, рух за правильну транслітерацію столиці […]
Kyiv