Кличко назвав кількість передаварійних мостів в Києві

-міст.png

У Києві комунальники обстежують мости і шляхопроводи а також демонтують фрагменти облицювання, які є небезпечними для водіїв і пішоходів. Перевірки ініційовані у зв’язку з інцидентом на Дегтярівському шляхопроводі.

Таке рішення було прийнято за підсумками наради керівників дорожніх служб і Департаменту транспортної інфраструктури КМДА з мером столиці Віталієм Кличком.

«Ми повинні запобігти таким ситуаціям, як та, що сталася в п’ятницю ввечері на Дегтярівському шляхопроводі, де сталося обвалення фрагментів захисного шару бетону. І це щастя, що не постраждали люди. Необхідно додатково перевірити всі дорожні споруди та демонтувати фрагменти облицювання, які несуть потенційну небезпека для учасників дорожнього руху «.

У свою чергу співробітники КП «Київавтодор» запевнили, що на Дегтярівському шляхопроводі на даний момент тривають протиаварійні роботи і відзначили, що він був побудований ще в 1963 році і з тих пір жодного разу не ремонтувався.

На нараді Кличко також повідомив, що в Києві 75 мостів і шляхопроводів з 171 знаходяться в передаварійному стані.

Присылайте нам интересные фотографии, происшествия, дтп, афиши, проблемы с ЖКХ, а так же рекламные предложения на почту: kievinform.com@gmail.com Сделаем наш город лучше вместе!

One thought on “Кличко назвав кількість передаварійних мостів в Києві”

  1. клычка в отставку!:

    Поздно проснулся. Надо было 5 лет назад начинать работать. Теперь только в отставку:
    petition.president.gov.ua/petition/86178

Комментарии скрыты.

Top