Рада запропонувала посмертно присвоїти Кузьмі Скрябіну звання народного артиста

4aa68701224be1b96007fb3e41f1015c.jpeg

Верховна Рада звернулася до президента Володимира Зеленського із запитом щодо присвоєння посмертно звання «Народний артист України» Кузьмі Скрябіну (Андрію Кузьменку).

Про це повідомляють #Букви.

Запит ініціював нардеп від “Слуги народу” Павло Мельник.

За спрямування  документа Зеленському проголосували 260 нардепів (185 – від “Слуги народу”, 8 – від ОПЗЖ, 17 – від “Європейської Солідарності”, 13 – від ВО “Батьківщина”, 8 – від групи “За майбутнє”, 15 – від “Голосу”, 3 – від групи “Довіра”, 11 позафракційних).

У запиті пропонується присвоїти звання Кузьмі Скрябіну та іншим видатним діячам України, які за  життя не отримали “народного артиста”. Для цього потрібно буде внести зміни до відповідного указу, що дасть змогу  надавати почесні звання посмертно.

Андрій Кузьменко – український співак, композитор, телеведучий, продюсер, лідер гурту “Скрябін”. Він загинув у ДТП 2 лютого 2015 року. Автомобіль, на якому музикант повертався з концерту в Кривому Розі, зіткнувся з молоковозом. Кузьменку було 46 років.

Присылайте нам интересные фотографии, происшествия, дтп, афиши, проблемы с ЖКХ, а так же рекламные предложения на почту: kievinform.com@gmail.com Сделаем наш город лучше вместе!
Top