Штрафи за образу поліцейських збільшать в 13 разів

Просувається розробка законопроекту щодо посилення відповідальності за образу поліцейських. Найближчим часом його подадуть до Верховної Ради.

Про це в інтерв’ю для УНН розповів заступник глави МВС Антон Геращенко.

За його словами, на сьогодні невиконання законних вимог поліцейського, яке супроводжується насиллям, лайкою або плюванням в обличчя – це лише 136-255 грн.

“Тобто образити поліцейського, невиконання його законних вимог – це лише 136-255 грн. Ми вважаємо, що цього абсолютно недостатньо. Тому ми запропонували Верховній Раді, що це буде 1700-3400 грн. Якщо депутати нас підтримають… я хочу подивитись, як вони будуть реагувати, якщо їм будуть плювати в обличчя, якщо депутатів будуть ображати, і вони нічого не зможуть зробити, коли їм треба стояти годинами і вислуховувати всі ці нісенітниці”, – сказав А. Геращенко.

Next Post

У парку Шевченка безкоштовно покажуть кращі українські фільми

Сб Лип 25 , 2020
25 липня відкриється унікальний для Києва кінотеатр у самісінькому серці столиці. «Кіновернісаж просто неба» — це літній кінотеатр біля пам’ятника Тарасу Шевченку, де показуватимуть українське кіно. Майданчик працюватиме щодня з 25 липня до 15 вересня. Вхід на всі покази безкоштовний. «Кіновернісаж» повертає кращі фільми українського кіно останніх років глядачу. У програмі –  […]

Можливо ви пропустили?