У Києві за добу 29 нових випадків COVID-19, 10 з них – у медиків

Кількість киян, у яких за минулу добу лабораторно пiдтвердили захворювання на коронавірус, збільшилося на 29 людей. 10 з них – медики. Один випадок за минулу добу – на жаль, летальний.

Про це повідомив міський голова Києва Віталій Кличко у своєму Телеграмі.

Загалом у в столиці вже 1188 підтверджених випадків захворювання на COVID-19.

Захворіли:

  • 15 жінок віком від 27 до 70 років
  • 9 чоловіків віком від 25 до 70 років
  • 2 дівчинки – 4 та 12 років та 3 хлопчики віком 4, 10 та 17 років.

7 пацієнтів госпіталізували в столичні лікарні. Інші лікуються на самоізоляції, під контролем медиків.

“Я дуже хочу сподіватися, що динаміка захворювання не зростатиме. Що ми зможемо, нарешті, почати запроваджувати послаблення. І місто поступово повертатиметься до звичного життя. Але дуже важливими будуть наступних два тижні. Щоб у нас різко не збільшилася кількість хворих, я закликаю всіх дотримуватися правил! Потерпіти ще трохи. Я розумію, як усі втомилися. Розумію, що ресурси в людей закінчуються. Що бізнес і підприємства повинні працювати. І тільки разом, спільними зусиллями ми зможемо подолати цей виклик і вийти із кризи!”, – зазначив Кличко.

Джерело

Next Post

У Києві медична клініка продавала дітей за кордон

Нд Кві 26 , 2020
У Києві група злочинців займалась торгівлею немовлят за кордон. Злочинна схема включала в себе пошук жінок для укладання фіктивних шлюбів з іноземцями та участь у програмах сурогатного материнства. Згідно з матеріалами слідства, до організації схеми причетні керівники однієї з медичних клінік, що надає послуги у сфері репродуктивної медицини. Причетна була […]
продаж дітей

Можливо ви пропустили?