Купити військові облігації тепер можна у додатку Дія

З 3 жовтня українці можуть придбати державні військові облігації в мобільному застосунку Дія, обравши для покупки одного із партнерів, серед яких є і Альфа-Банк Україна (незабаром Sense Bank). Ставши одним з банків-партнерів нового проєкту Міністерства цифрової трансформації, Банк надав українцям можливість підтримати країну в боротьбі з російською агресією.

Процес придбання гривневих облігацій у застосунку Дія здійснюється повністю онлайн та займає всього декілька хвилин. Для того, щоб інвестувати кошти в державні військові облігації потрібно бути громадянином України віком від 18 років, зареєстрованим у мобільному застосунку Дія. Виплата коштів номінальної вартості облігації та нарахованого доходу здійснюється автоматично на обрану картку єПідтримка.

дія

“Клієнти Альфа-Банку Україна отримали можливість інвестувати у державні військові облігації з моменту першого випуску цінних паперів Міністерством фінансів України. А вже на початку квітня ми першими інтегрували цей функціонал у банківський мобільний додаток, в наш цифровий банк Sense SuperApp. І неважливо, де фізично перебуває клієнт, купуючи військові облігації у декілька натискань він має можливість і підтримати ЗСУ, і згодом повернути власні кошти з дохідністю. Наразі сума інвестицій клієнтів банку в нашу спільну перемогу складає понад 2,5 млрд грн, – підкреслює Андрій Гриценюк, IT-директор Альфа-Банку Україна (незабаром Sense Bank). – Ми не зупиняємося і продовжуємо впроваджувати функціональні рішення для клієнтів. Протягом останніх тижнів ми працювали спільно з командою Міністерства цифрової трансформації над тим, щоб більш широкий загал українців міг онлайн придбати військові облігації, додавши цю можливість безпосередньо у Дію”.

“Мінцифра продовжує запускати нові сервіси в Дії, які наразі є найактуальнішими для України. Підтримка наших захисників – один з пріоритетних напрямів, – говорить Мстислав Банік, керівник з розвитку електронних послуг у Міністерстві цифрової трансформації. – Тому ще раніше ми запустили можливість задонатити на ЗСУ через застосунок Дія, а тепер користувачі можуть також придбати військові облігації. Таким чином підтримати економіку країни та наблизити нас до перемоги, водночас отримати гарантований прибуток. Важливо, що Дія не продає облігації самотужки, а виступає майданчиком, де партнери можуть продавати, а користувачі – купувати військові облігації”.

Для купівлі військових облігацій у Дії потрібно оновити застосунок до останньої версії, на головному екрані або в Послугах знайти Військові облігації, обрати тип облігацій за назвою українських міст чи територій та одного з запропонованих партнерів, наприклад Альфа-Банк Україна, який виступає продавцем військових облігацій для українців. Вкажіть кількість облігацій, введіть контактні дані і оберіть картку єПідтримки, на яку отримаєте виплати через деякий час; перевірте та відправте запит до обраного партнера; підпишіть документи на відкриття рахунку в цінних паперах і оплатіть облігації. Очікуйте на сповіщення від Дії. Зарахування на рахунок в цінних паперах відбувається протягом трьох робочих днів.

Після схвалення запиту на купівлю цінних паперів та оплати, придбані облігації для клієнтів Альфа-Банку автоматично відображатимуться не тільки у застосунку Дія, а й в цифровому банку Sense SuperApp. Саме там клієнт зможе прогнозувати свій дохід від портфеля та, за необхідністю, продовжувати купувати військові ОВДП онлайн без комісії.

На даний момент в Альфа-Банку Україна доступні 8 випусків гривневих військових облігацій терміном від 1 до 18 місяців з дохідністю від 11% до 16% річних. Крім того, клієнти можуть придбати валютні ОВДП з дохідністю до 4,50% річних в залежності від випуску онлайн в цифровому банку Sense SuperApp.

Альфа-Банк Україна – один із системно важливих банків України, що наразі знаходиться у процесі зміни назви на Sense Bank. Фінустанова обслуговує понад 3 млн фізичних, 55 тис. юридичних осіб та 82 тис. ФОПів. У банку працює майже 5 тис. співробітників.

Дія – це новий рівень взаємодії держави та громадян: зручний та людяний. Усе завжди під рукою у смартфоні. У застосунку Дія можна отримати онлайн-доступ до 14 своїх цифрових документів та 20 державних послуг. Також через Дію українці мають доступ до телебачення та радіо та можуть допомогти ЗСУ.

Апостроф

Next Post

Житло в Києві знову подорожчало: яка зараз ціна на оренду

Вт Жов 4 , 2022
У Києві знову зросли ціни на оренду житла через підвищений попит і девальвацію гривні. У середньому щомісячна плата зросла на 10,72% з 11 606 грн до 12 850 грн. Про це повідомили в M2bomber. Найвищі ціни для оренди квартири традиційно ставлять для нерухомості в Печерському районі – тут усередньому просять 21 000 грн за місяць. На […]
Будівництво

Можливо ви пропустили?