На Гідропарку конфлікт з поліцією. Є затримані (ВІДЕО)

На Венеціанському мосту, що веде до Гідропарку з`явився блокпост. Сьогодні поліція не пустила на територію любителів займатися спортом на свіжому повітрі.

Один з активістів обурився діями правоохоронців. За його словами, в країні немає епідемії і поліція не має права обмежувати конституційні права громадян на вільне пересування. Чоловік заявив, що паніку навколо коронавірусу використовують для маніпуляції суспільством.

Полное видео драки в Гидропарке. PavlovskyNEWS

Полиция силой задержала двух людей, желающих попасть на остров Гидропарка в "качалку"Подробнее – https://t.me/joinchat/AAAAAEs2DrjLH5BBFz5A9Q

Posted by Pavlovsky News on Esmaspäev, 6. aprill 2020

Після цього ситуація почала загострюватися і перейшла до зіткнень. Двох найактивніших спортсменів затримали. Поліція взяла ситуацію під контроль.

 

Next Post

Ботсад на Печерську закрили для відвідувачів

Пн Кві 6 , 2020
Національний ботанічний сад імені М.М. Гришка НАН України закритий для відвідувань починаючи з 6 квітня. Про це повідомили в прес-службі ботсаду. Відзначається, що ботсад закрили згідно з постановою Кабінету Міністрів. Доступ для відвідувачів буде обмежений до 24 квітня. На час карантину колектив Ботанічного саду виконує свою роботу віддалено і на […]
Ботанічний сад Гришка