ДАБІ схвалила будівництво 100-метрової багатоповерхівки біля Палацу “Україна”

ТОВ “Укржитлобуд” у вересні минулого року отримало дозвіл на будівництво багатофункціонального комплексу на вул. Велика Васильківська в Печерському районі Києва.

Про це повідомляють “Наші гроші” з посиланням на реєстр Держархбудінспекції (ДАБІ).

Йдеться про дві ділянки площею 0,64 га і 0,21 га. Перша належить “Укржитлобуд” на праві приватної власності, а другу фірма орендує в міста. Обидві ділянки розташовані біля входу в метро на станції “Палац Україна”.

Палац Украина

Згідно з проєктом будівництва, під виглядом “багатофункціонального комплексу” буде споруджено два будинки висотою понад 30 поверхів на майже 500 квартир.

Палац Украина

Висота будівель за проєктом становитиме 98,5 м. Фактичний відсоток забудови ділянки становить 98%, що більш ніж утричі перевищує норматив, який становить 30%.

Орім того, за даними джерел видання, забудовники не погодили проєктної документації з КП “Київський метрополітен”, а також не отримали висновку органу охорони культурної спадщини.

Next Post

Сім’я Олега Сенцова переїхала з окупованого Криму до Києва

Пн Січ 13 , 2020
Режисер Олег Сенцов поділився радісною новиною: із окупованого Криму до Києва перебралися його мама та 15-річний син Владислав. Колишня дружина Сенцова Алла залишилася жити на півострові. Із його слів, жінка прийняла анексію. Фото з найріднішими колишній політв’язень показав у Facebook, пише Українська правда. “Я не дуже полюбляю говорити про моє особисте […]