Сім’я Олега Сенцова переїхала з окупованого Криму до Києва

Режисер Олег Сенцов поділився радісною новиною: із окупованого Криму до Києва перебралися його мама та 15-річний син Владислав.

Колишня дружина Сенцова Алла залишилася жити на півострові. Із його слів, жінка прийняла анексію. Фото з найріднішими колишній політв’язень показав у Facebook, пише Українська правда.

“Я не дуже полюбляю говорити про моє особисте життя, але нещодавно відбулась важлива подія для нашої родини. Нарешті ми з’єдналися: до Києва переїхала моя мама та син”, – написав Олег.

“З ним виявилось найважче, тому що колишня дружина не хотіла його відпускати. Вона, до речі, етнічна українка, народилась на Івано-Франківщині, але прийняла анексію Криму. Влад знаходився не тільки у сумних умовах, але і під тиском пропаганди та брехні. Але два тижня в Україні йому вистачило щоб ця пелена спала”, – зазначив режисер.

Владислав, який має розлад аутичного спектру, продовжить навчання у столиці.

“Незважаючи на свою болячку, він гарно розуміється і сьогодні пішов у звичайну київську школу, в який є інклюзивне навчання”, – поділився Олег.

 

Next Post

Зеленський влаштував дружину на нову роботу

Пн Січ 13 , 2020
Володимир Зеленський свої указом дав посаду першій леді України Олена Зеленська отримала нову посаду. Тепер вона стала членом ради з питань розвитку Національного культурно-мистецького та музейного комплексу “Мистецький арсенал”. Про призначення розпорядився її чоловік президент України Володимир Зеленський. Указ про призначення опублікований на офіційному сайті голови країни. Судячи з документа, […]

Можливо ви пропустили?