Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу стартує у Києві

16 вересня, в у Києві стартує Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу.

На початку навчального року органи державної влади, громадські організації, активісти, лідери думок та просто небайдужі українці об’єдналися разом, щоб максимально привернути увагу молоді до проблеми булінгу.

Саме тому в рамках правопросвітницького проєкту Міністерства юстиції “Я МАЮ ПРАВО!” з 16 по 20 вересня буде проходити Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу.

-Під час Всеукраїнського тижня з протидії булінгу по всій Україні відбудуться правопросвітницькі заходи, спрямовані на інформування учасників освітнього процесу про запровадження адміністративної відповідальності за вчинення булінгу (цькування) та формування в суспільстві небайдужості до проблеми булінгу, – пояснюють організатори.

Next Post

У столиці покажуть фільм про Олега Сенцова

Нд Вер 15 , 2019
15 вересня в кінотеатрі “Ліра” відбудуться покази стрічки “Процес: Російська держава проти Олега Сенцова”.  Фільм розповідає про судовий процес над українським режисером Олегом Сенцовом, засудженим до 20 років ув’язнення на крайній півночі Росії за звинуваченням у терористичній діяльності. Документальний фільм, знятий Аскольдом Куровим. Світова прем’єра кінокартини відбулася 11 лютого 2017 […]
Олег Сенцов

Можливо ви пропустили?